TickiT - Silikonové postavy lidí 36 ks

Kód: 54513
Novinka
Značka: TickiT
599 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

TickiT - Silikonové postavy lidí jsou vyrobeny z měkkého silikonu a skládají se ze 6 rodin se 6 členy - každá je vyrobena z jiné průhledné barvy (čímž je každá postava zcela odlišná od ostatních), které lze propojit rukama. Mezi postavy patří dědeček a babička, máma a táta a dívka a chlapec. Vytvarované s realistickými rysy a proporčně je lze použít v celém učebním plánu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TickiT - Silikonové postavy lidí jsou vynikajícím zdrojem pro vyprávění příběhů, rozvoj jazyka, matematické třídění, vytváření vzorů a pro přidělení atributů větší/menší, vyšší/kratší, starší/mladší). Ve vědě mohou být použity k tomu, aby pomohly dětem porozumět životním cyklům, stejně jako na světelném panelu, aby viděly míchání barev nebo efekt při odrazu v zrcadle. Pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku a hrát si v malém světě. Jsou vyrobeny ze silikonu, jsou pevné a snadno se bez poškození čistí po použití v mýdlové vodě. Sada je dodávána s informačním listem nápadů v 8 jazycích.

Podporuje následující oblasti učení:

• Osobní rozvoj – PSHE
• Fyzický rozvoj – motorické dovednosti
• Matematika – počítání a třídění
• Porozumění světu – barvy
• Expresivní umění a design – nápaditá hra

Co řekli testeři Practical Pre-School Award:

„Po dvou letech používání tohoto produktu před testováním ho děti stále baví. Podporuje konverzaci o rodině, přátelích a lidech. Na plasty je překvapivě odolný a snadno se čistí. Je univerzální a mnohostranné použití lze rozložit na všech sedm ELG. Jasné atraktivní barvy jsou skvělé pro upoutání pozornosti dětí a úložný box je také skvělý. Celkově vzato skvělá učební hračka.”

Specifikace
Největší znak 100 mm

Věk: Vhodné od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: KREATIVNÍ HRAČKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: