Spokonožka - cvičebník tištěná brožura

Kód: 92114
Doporučeno fyzioterapeutem
Značka: Spokonožka
390 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Cvičebník od Spokonožky je naše originální tištěná publikace ve formátu A5, která vám ukáže, jak zábavně cvičit a relaxovat zároveň. Obsahuje 60 tipů na cviky, které vám pomohou zlepšit držení těla, uvolnit svaly a zvýšit pohyblivost. Každá pozice je doprovázena obrázky, instrukcemi a QR kódem s odkazem na cvičební video. Cvičebník je vhodný pro děti i dospělé a je rozdělen na kapitoly dle cvičebních pomůcek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cvičebník od Spokonožky je originální tištěný produkt od Spokonožky, který vám nabízí spoustu inspirace na cvičení pro zdravé tělo i mysl. Jedná se o publikaci o 74 stranách se 60 tipy na cviky jak pro děti, tak pro dospělé. Každá pozice je doprovázena názornými obrázky, podrobnými instrukcemi a QR kódem, který vás odkáže na instruktážní video.

Cvičebník je vhodný pro domácí i kancelářské prostředí. Je také doplněn o roztomilé ilustrace Surikaty, maskota Spokonožky, který vás bude společně s naší fyzioterapeutkou Mgr. Soňou Barvenčíkovou provázet všemi cviky.

SPOKONOŽKA - Cvičebník tištěná brožura
SPOKONOŽKA - Cvičebník tištěná brožura

Cvičebník od Spokonožky je výsledkem spolupráce s fyzioterapeutkou, která vám představí nejběžnější fyzio/rehabilitační pomůcky, jako jsou odporová guma, nejrůznější míče, masážní váleček, akupresurní podložka a další. V knize najdete všeobecný úvod do cvičení s těmito pomůckami, které vám pomohou posílit a protáhnout celé tělo. 

Cvičebník obsahuje jak stabilizační, posilovací, protahovací, tak relaxační cviky, které si můžete přizpůsobit podle své úrovně a potřeb. Dozvíte se, proč vlastně máme cvičit, jaké jsou výhody cvičení a jaké jsou nejlepší tipy a triky pro zdravé cvičení.

SPOKONOŽKA - Cvičebník tištěná brožura

Cvičebník je zde dostupný v tištěné podobě.

Doplňkové parametry

Kategorie: INSPIRACE NA CVIČENÍ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: