Ortho Puzzle - set ortopedických podlah Bolavá chodidla 8 ks

Kód: ORTPUZ-SET-BOL-CHOD
1 610 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Ortopedické podlahy ORTHO PUZZLE - Bolavá chodidla obsahují vše co potřebujete k procvičení nohou i celého těla. Pro maximální účinek set obsahuje měkké, tvrdé i 3D dílky.

Tato sada je vhodná např. pro osoby, které trápí unavené nohy, valgózní kotníky či oslabený střed těla. Pokud chcete s ortopedickými podlahami začít, je ORTHO PUZZLE ta správná volba.

Pozor: Set nemá originální balení, jelikož je vytvořen naší fyzioterapeutkou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ortho Puzzle masážní koberečky jsou určeny pro rozvoj správné chůze, držení těla a jeho celkovou posturuzvláště pak pro posílení středu těla hlubokého stabilizačního systému

Sada masážních koberečků Bolavá chodidla obsahuje 8 podložek, které jsou vhodné pro dospělé s bolavými a unavenými chodidly.

Sadu krásně využijte například při domácích pracích – v kuchyni, při žehlení či do sprchového koutu – při všech těchto aktivitách můžete na podložce stát, aktivovat a masírovat unavená chodidla.

Stimulace chodidel a balanční prvky ortopedických podlah působí nejen jako prevence plochých nohou, propadlých kleneb, valgózních kotníků a kolen. Velkou úspěšnost má i při zmírnění a odstranění již vzniklých problémů

Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - Bolavá chodidla 8ks

Set ortopedických podlah Ortho Puzzle Bolavá chodidla je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a různorodé podlahy. Tento set obsahuje měkké, tvrdé a 3D dílky. Podlahy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který je snadno čistitelný.

Z dílků si můžete složit masážní kobereček v různých tvarech. Kreativitě ve skládání se meze nekladou. Dílky můžete pro maximální využití umístit na frekventovaná místa ve Vaší domácnosti. Zkuste je položit například pod kuchyňskou linku, k umyvadlu či do chodby. Uvidíte sami, jak se z chození po ortopedických podlahách stane zábava pro celou rodinu, včetně zvířecích kamarádů!    

Set obsahuje (8 ks):

Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - Bolavá chodidla 8ks
 • 1x Mořská vlna měkká
 • 1x Mořské dno tvrdé
 • 1x Šišky měkké
 • 1x Šišky tvrdé
 • 1x Trny tvrdé
 • 1x Kaktus tvrdý
 • 1x Ježek měkký
 • 1x Kaktusy měkké

Barva podložek je pouze ilustrativní, ve skutečnosti se odstíny dílků mohou lišit. Funkci sady to však nezmění.

Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - Bolavá chodidla 8ks

 Mgr. Soňa Barvenčíková

"K tomu, aby byly vaše nohy probuzeny k životu, stačí málo. Používat je. Používat je tak, jak bylo konstrukčně myšleno (bosky), a na terénu, který jim původně předurčen (přírodní povrchy). Vítána je různorodost, chůze po kamíncích, trávě, lesní cestě.. a přesně to Vám set nabízí.” 

Technické parametry:

 • Materiál: 100% PVC   
 • Certifikovaný produkt - všechny produkty ORTHO PUZZLE prošly klinickými a toxickými testy a považují se za zdravotnickou pomůcku – 32.50.22-003-229575282-2017.
 • Používat při teplotě: od – 10 ºC do + 30º C     
 • Rozměry jedné podložky: 25,5 cm x 25,5 cm 
 • Podlahy jsou vhodné pro dospělé.

Jako poděkování za nákup tohoto setu ortopedických podlah jsme ve spolupráci s naší fyzioterapeutkou vytvořili originální kartu s inspirací na cviky s ortopedickými podlahami a základními informacemi, které k podlahám potřebujete znát.

Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - Bolavá chodidla 8ks
Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - Bolavá chodidla 8ks

Podlahy různých značek (ORTOTO, MUFFIK, ORTODON, ORTO NATURE A ORTHO PUZZLE), nejsou navzájem kompatibilní.

Doplňkové parametry

Kategorie: SETY ORTOPEDICKÝCH PODLAH ORTHO PUZZLE
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: