Ortho Puzzle - set ortopedických podlah První krůčky 6 ks

Kód: ORTPUZ-SET-KRUCKY
1 179 Kč
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - První krůčky je složen z těch nejměkčích podlah, kterými od tohoto výrobce disponujeme. Perfektně podporuje vnímaní a motoriku, rozvíjí dětskou fantazii a v neposlední řadě barevná kombinace vybízí ke hře. Set je speciálně sestaven pro naše nejmenší zvídavé členy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ortho Puzzle masážní koberečky jsou určeny pro rozvoj správné chůze, držení těla a jeho celkovou posturuzvláště pak pro posílení středu těla hlubokého stabilizačního systému

Sada obsahuje 6 podložek s jemným měkkým povrchem, která je vhodná již pro nejmenší děti, první krůčky a trénování chůze, otužování chodidel a promasírování plosky.

Set ortopedických podložek ORTHO PUZZLE - První krůčky je vhodný při první vertikalizaci dítěte, vstávání a obcházení nábytku. 

Dospělé tato sada potěší jako úleva od bolavých chodidel či pro nácvik chůze po úraze či operaci.

Stimulace chodidel a balanční prvky ortopedických podlah působí nejen jako prevence plochých nohou, propadlých kleneb, valgózních kotníků a kolen. Velkou úspěšnost má i při zmírnění a odstranění již vzniklých problémů

Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - První krůčky 6ks

Set ortopedických podlah Ortho Puzzle První krůčky je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a různorodé podlahy. Tento set obsahuje měkké dílky. Podlahy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který je snadno čistitelný.

Z dílků si můžete složit masážní kobereček v různých tvarech. Kreativitě ve skládání se meze nekladou. Dílky můžete pro maximální využití umístit na frekventovaná místa ve Vaší domácnosti. Zkuste je položit například pod kuchyňskou linku, k umyvadlu či do chodby. Uvidíte sami, jak se z chození po ortopedických podlahách stane zábava pro celou rodinu, včetně zvířecích kamarádů!    

Set obsahuje (6 ks):

Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - První krůčky 6ks
 • 1x Deštník měkký
 • 1x Kamínky měkké
 • 1x Motýl měkký
 • 1x Slunečnice měkká
 • 1x Mořské dno tvrdé
 • 1x Kopretiny měkké

Barva podložek je pouze ilustrativní, ve skutečnosti se odstíny dílků mohou lišit. Funkci sady to však nezmění.

Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - První krůčky 6ks

 Mgr. Soňa Barvenčíková

"K tomu, aby byly vaše nohy probuzeny k životu, stačí málo. Používat je. Používat je tak, jak bylo konstrukčně myšleno (bosky), a na terénu, který jim původně předurčen (přírodní povrchy). Vítána je různorodost, chůze po kamíncích, trávě, lesní cestě.. a přesně to Vám set nabízí.” 

Technické parametry:

 • Materiál: 100% PVC   
 • Certifikovaný produkt - všechny produkty ORTHO PUZZLE prošly klinickými a toxickými testy a považují se za zdravotnickou pomůcku – 32.50.22-003-229575282-2017.
 • Používat při teplotě: od – 10 ºC do + 30º C     
 • Rozměry jedné podložky: 25,5 cm x 25,5 cm 
 • Podlahy jsou vhodné pro děti i dospělé.

Jako poděkování za nákup tohoto setu ortopedických podlah jsme ve spolupráci s naší fyzioterapeutkou vytvořili originální kartu s inspirací na cviky s ortopedickými podlahami a základními informacemi, které k podlahám potřebujete znát.

Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - První krůčky 6ks
Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - První krůčky 6ks

Podlahy různých značek (ORTOTO, MUFFIK, ORTODON, ORTO NATURE A ORTHO PUZZLE), nejsou navzájem kompatibilní.

Doplňkové parametry

Kategorie: SETY ORTOPEDICKÝCH PODLAH ORTHO PUZZLE
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: