Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - Mořský svět 6ks

Kód: ORTPUZ-SET-MOR-SVET
Novinka
Značka: ORTHO PUZZLE
1 249 Kč
Aktuálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ortopedické podlahy ORTHO PUZZLE - Mořský svět obsahují vše co potřebujete k procvičení nohou i celého těla. Pro maximální účinek set obsahuje měkké, tvrdé i 3D dílky.

Tato sada je vhodná např. pro osoby s valgózními kotníky či oslabeným středem těla. Pokud chcete s ortopedickými podlahami začít, je Mořský svět ta správná volba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ortho Puzzle masážní koberečky jsou určeny pro rozvoj správné chůze, držení těla a jeho celkovou posturuzvláště pak pro posílení středu těla hlubokého stabilizačního systému

Sada obsahuje šest masážních podložek a je vhodná pro děti (zdatnější chodce) i dospělé. Obsahuje také 3D díly.

Set ortopedických podložek Ortho Puzzle Mořský svět je vhodný ke stimulaci chodidel, trénování rovnováhy i koordinace, aktivace středu těla, aktivace klenby, valgozitu, stabilizaci trupu, pánve a kyčlí.

Set ortopedických podlah Ortho Puzzle Mořský svět je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a různorodé podlahy. Tento set obsahuje jak tvrdé, měkké tak 3D dílky. Podlahy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který je snadno čistitelný.

Z dílků si můžete složit masážní kobereček v různých tvarech. Kreativitě ve skládání se meze nekladou. Dílky můžete pro maximální využití umístit na frekventovaná místa ve Vaší domácnosti. Zkuste je položit například pod kuchyňskou linku, k umyvadlu či do chodby. Uvidíte sami, jak se z chození po ortopedických podlahách stane zábava pro celou rodinu, včetně zvířecích kamarádů!    

Set ortopedických podlah ORTHO PUZZLE - Mořský svět 6ks

 Mgr. Soňa Barvenčíková

"K tomu, aby byly vaše nohy probuzeny k životu, stačí málo. Používat je. Používat je tak, jak bylo konstrukčně myšleno (bosky), a na terénu, který jim původně předurčen (přírodní povrchy). Vítána je různorodost, chůze po kamíncích, trávě, lesní cestě.. a přesně to Vám set nabízí.” 

Technické parametry:

  • Materiál: 100% PVC   
  • Certifikovaný produkt - všechny produkty ORTHO PUZZLE prošly klinickými a toxickými testy a považují se za zdravotnickou pomůcku – 32.50.22-003-229575282-2017.
  • Používat při teplotě: od – 10 ºC do + 30º C     
  • Rozměry jedné podložky: 25,5 cm x 25,5 cm 
  • Podlahy jsou vhodné pro děti i dospělé.

Doplňkové parametry

Kategorie: SETY ORTOPEDICKÝCH PODLAH ORTHO PUZZLE
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: