CVIČEBNÍ POMŮCKY GONGE

Dánská firma GONGE vyrábí již od roku 1932. 

Vyvíjejí a prodávají vysoce kvalitní výrobky, které jsou uznávány mezinárodními odborníky, aby prostřednictvím hry a pohybu stimulovaly rozvoj motorických, kognitivních a sociálních dovedností dětí.

Věří v tzv. "Learning by moving" (učení pohybem) - aktivní děti zvyšují svůj motorický rozvoj, posilují kognitivní a sociální dovednosti a vytvářejí důvěru v sebe prostřednictvím hry a pohybu. Tato kombinace hry a pohybu motivuje děti k učení.

Kvalita je více než jen o použití nejlepších materiálů. Proto spolupracují s učiteli, fyzioterapeuty, průmyslovými designéry a inženýry, aby zajistili, že design, funkčnost a koncept, který nazývají „hrací hodnotou“, je zabudován do všeho, co vyrábějí. Výrobky jsou nadčasové, udržitelné a trvanlivé.

GONGE výrobky stimulují představivost dětí pomocí fyzické aktivity. Věříme, že zdravá rovnováha kognitivních, sociálních a motorických dovedností vytváří harmonické, šťastné děti.


V této kategorii najdete výrobky vhodné zejména pro zpevnění středu těla, rovnováhy, rozvoj motoriky a mnoho dalšího. 

Více o firmě GONGE se můžete dozvědět zde: https://www.a-winther.com/

 
490
388014903880
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.